Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada

(2016 – 04- 30)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Evita Plečkaitytė 3 a padėka 14b J. Jakubonytė
Vakaris Šidlauskas 4 c padėka 14a R. Matulevičienė

 

Kalvarijos savivaldybės 2016 metų 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiada

(2016 – 03- 09)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Justas Paliulis 5 b I vieta 13b V. Kukanauskienė
Liepa Jankauskaitė 5 b II vieta 13a N. Manskauskienė

 

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 03- 01)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Valdas Šmulkštys IV c III vieta 12a A. Čeikauskienė

 

Lietuvos mokinių dailės olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 02- 23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Timėja Gradickaitė III c II vieta 11a M. Didvalienė

 

Lietuvos mokinių technologijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 02- 17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Timėja Gradickaitė III c I vieta 10g A. Sinkevičius
Kamilija Jurevičiūtė IV b I vieta 10f O. Mikalauskienė
Laurita Abramkevičiūtė 8 c I vieta 10e O. Mikalauskienė
Rokas Jaskevičius IV b II vieta 10d A. Sinkevičius
Martynas Grigaitis IV b II vieta 10c O. Mikalauskienė
Agnė Juodagalvytė 8 c II vieta 10b A. Sinkevičius
Laura Praslauskaitė II b III vieta 10a A. Sinkevičius

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams, respublikos etapas

(2016 – 03- 04)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė II b III vieta 9a V. Brogytė

 

10 ir 11 klasių rusų kalbos olimpiados II etapas

(2016 – 02- 23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Nadjya Krasitska II b I vieta 8c D. Morozienė
Erika Griškaitytė II a II vieta 8b N. Šiupšinskienė
Laura Puzyriova II b III vieta 8a D. Ramanauskienė

 

65-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 02- 19)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rokas Jonaitis IV a I vieta 7b N. Mankauskienė
Marius Lastauskas IV c II vieta 7a Z. Valinčienė

 

64-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 02- 19)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rokas Jonaitis IV a I vieta 6b R. Nekrošius
Mantas Dulinskas II a III vieta 6a R. Nekrošius

 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 02- 11)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
 Ugnė Zaviskauskaitė III a I vieta  5b A. Babeckas
Liveta Šikarskaitė II a III vieta 5a D. Jonylienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė II a I vieta 4f V. Brogytė
Timėja Gradickaitė III c I vieta 4e L. Nekrošienė
Vika Jaskevičiūtė II c II vieta 4d A. Grigaitienė
Jovita Gudelevičiūtė IV a II vieta 4c A. Grigaitienė
Ugnė Zavistauskaitė III a III vieta 4b A. Grigaitienė
Raminta Galminaitė II c III vieta 4a A. Ulevičienė

 

 

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mantas Dulinskas II a I vieta 3h R. Puzarienė
Rokas Jonaitis IV a II vieta 3g R. Puzarienė
Martynas Arbačiauskas I b I vieta 3f R. Puzarienė
Deimina Rusivičiūtė IV c II vieta 3e R. Puzarienė
Vika Jaskevičiūtė II c II vieta 3d R. Puzarienė
Matui Burinskui I b III vieta 3c R. Puzarienė
Gustė Sinkevičiūtė II a III vieta 3b R. Puzarienė
Eglė Galminaitė II c III vieta 3a R. Puzarienė

 

54-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 28)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rokas Jonaitis IV a I vieta 2c D. Liutkevičienė
Mantas Dulinskas II a II vieta 2b D. Liutkevičienė
Iveta Radzevičiūtė I c II vieta 2b D. Liutkevičienė

 

Anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sidona Lastauskaitė III b II vieta 1b G. Guzavičienė
Akvilė Kalinauskaitė III b III vieta 1a G. Guzavičienė

 

 2015 - 2016 m. m. archyvas

 

XXIV Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

(2017-04-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Volodymyr Krasitskyy II a Padėka 20170420 D. Ramanauskienė

 

Kalvarijos savivaldybės 4-5 klasių matematikos olimpiada

(2017-03-23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vakaris Pauliukonis 4 a III vieta 20170328 J. Jakubonytė

 

Lietuvos 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-02-23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Liveta Šikarskaitė IIIa II vieta 1 A. Babeckas
Aivara Šitkauskaitė I c III vieta 2  A. Babeckas

 

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-02-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas II b II vieta 201720273 A. Čeikauskienė

 

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-03-07)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vakaris Pauliukonis 4 a I vieta 1 J. Jakubonytė
Paulius Kasparavičius 4 b II vieta 2  A. Lisauskienė
Evita Pavadaitytė 3 a II vieta 3 N. Lukoševičienė
Ignas Balsys 4 III vieta 4 R. Derliūnienė

 

Lietuvos mokinių mokinių matematikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-02-15)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė I a II vieta 201720273 Z. Valinčienė

 

10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-02-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Volodymyr Krasitskyy II b I vieta 20170227 D. Ramanauskienė
Darius Sėjūnas II c II vieta 201702272  N. Šiupšinskienė

 

65-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-02-03)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mantas Dulinskas III a I vieta 1 R. Nekrošius
Nojus Murauskas II a II vieta 2  R. Nekrošius

 

20-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada, savivaldybės etapas

 
(2017-01- 30)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Laura Puzyriova III a I vieta 20170202 L. Burinskienė

 

 

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, savivaldybės etapas

 
(2017-01- 13)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Timėja Gradickaitė IV c I vieta 1 R. Puzarienė
Martynas Arbačiauskas II b II vieta 6  R. Puzarienė
Rugilė Abukauskaitė IV c II vieta 2 R. Puzarienė
Greta Burinskaitė I a II vieta 3 I. Naktinienė
Aivara Šitkauskaitė I c III vieta 4 I. Naktinienė
Vika Jaskevičiūtė III b III vieta 5 R. Puzarienė

 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, savivaldybės etapas

 
(2017-01- 27)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Agnė Juodagalvytė I c I vieta 1 Z. Mrazauskienė
Aivara Šitkauskaitė I c I vieta 2 A. Sinkevičius
Volodymyr Krasitskyy II b II vieta 3 A. Karalius
Evelina Maziliauskaitė III b III vieta 4 O. Mikalauskienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, savivaldybės etapas

 
(2017-01- 25)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė III b I vieta 20170201 V. Brogytė
Deimantė Bulvičiūtė II c I vieta 20170201 2 A. Ulevičienė
Greta Burinskaitė I a II vieta 20170201 3 A. Ulevičienė
Vika Jaskevičiūtė III b III vieta 20170201 4 A. Ulevičienė

 

Lietuvos mokinių 55-oji chemijos olimpiada, savivaldybės etapas

 
(2017-01- 20)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vika Jaskevičiūtė III b I vieta 20170202 3 D. Liutkevičienė
Aistė Galinskaitė III b II vieta 20170202 2 D. Liutkevičienė
Ieva Radzevičiūtė II c III vieta 20170202 D. Liutkevičienė

 

11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
 
(2017-01- 11)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Žilvinas Čerkauskas II b II vieta 20170119 I. Kaleinikienė

 

2016 m. Lietuvos mokinių informatikos olimpiados savivaldybės etapas

(2016 – 12- 12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas  II b I vieta (deleguojamas į respublikinį etapą) 20161221 A. Burinskas

 

 

 

 2016 - 2017 m. m. archyvas

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

(2018-04-20-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Matas Burinskas III b  Nominacija 20180426

A. Karalius

 

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-20)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Paulius Klevinskas 4 b  III vieta Scan10004

I. Čirvinskienė

Ignas Pupka 3 a III vieta Scan10003 L. Venslauskienė

 

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-15)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas III b  II vieta Scan1

E. Kružikienė

Teresė Pučinskaitė IV a III vieta Scan10001 A. Čeikauskienė

 

Kalvarijos savivaldybės 4 – 5 klasių mokinių matematikos olimpiada

(2018-03-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Adrija Vaišnoraitė 5 a  I vieta 20180316

J. Skroblienė

 

Lietuvos mokinių dailės olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-02)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rugilė Akelytė 8 a  III vieta Scan10001

S. Raibikienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9 – 12 klasių mokiniams šalies etapas

(2018-03-10)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  III vieta Scan1

V. Brogytė

 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-02-27)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  I vieta Scan1

A. Babeckas

Justina Galinytė III b II vieta Scan10001 A. Babeckas

 

Kalvarijos savivaldybės II-III (10-11) klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

(2018-02-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė II c  I vieta Scan10003

N. Šiupšinskienė

Aivara Šitkauskaitė II c II vieta Scan10004 N. Šiupšinskienė
Dominykas Palšis II c III vieta Scan10005 N. Šiupšinskienė

 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados savivaldybės etapas

(2018-02-09)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Aivara Šitkauskaitė II c  I vieta Scan1

A .Sinkevičius

Matas Burinskas III b I vieta Scan10002 A. Karalius
Mantas Dulinskas IV a II vieta Scan10001 A .Sinkevičius

 

Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Paulius Klevinskas 4 b  Diplomas  20180213

I. Čirvinskienė

 

Lietuvos  mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-02-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vilius Malinauskas I b  II vieta  Scan1

R. Nekrošius

Gerarda Jocytė I b II vieta  Scan10001 R. Nekrošius
Nojus Murauskas III a III vieta Scan10002 R. Nekrošius

 

Lietuvos  mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Radzevičius I a  I vieta Scan10010

I. Naktinienė

Vilius Malinauskas I b I vieta  Scan10009 E. Kružikienė
Gerarda Šitkauskaitė I b III vieta Scan10011 E. Kružikienė
Aivara Šitkauskaitė II c I vieta Scan10012 I. Naktinienė
Greta Burinskaitė II a I vieta Scan10013 I. Naktinienė
Justė Klimaitė II a Ii vieta Scan10014 I. Naktinienė
Ema Vitkauskaitė II a III vieta Scan10015 I. Naktinienė
Laura Balsytė III a I vieta Scan10016 E. Kružikienė
Mindaugas Danilevičius III b III vieta Scan10017 R. Puzarienė
Darius Sėjūnas III a III vieta Scan10018 E. Kružikienė
Deimantė Bulvičiūtė III a III vieta Scan10019 E. Kružikienė
Eglė Galminaitė IV a I vieta Scan10020 R. Puzarienė
Vika Jaskevičiūtė IV a II vieta Scan10021 R. Puzarienė
Raminta Galminaitė IV a III vieta Scan10022 R. Puzarienė

 

Lietuvių  kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  I vieta Scan10028

V. Brogytė

Greta Burinskaitė II a II vieta  Scan10026 A. Ulevičiūtė
Aivara Šitkauskaitė II c III vieta Scan10027 G. Malinauskienė

 

Lietuvos mokinių 56-osios chemijos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-19)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vilius Malinauskas I b  II vieta Scan10006

D. Liutkevičienė

Gerarda Jocytė I b III vieta  Scan10002 D. Liutkevičienė 
Greta Burinskaitė II a I vieta Scan10001 D. Liutkevičienė
Aivara Šikarskaitė II c II vieta Scan10005 D. Liutkevičienė
Deimantė Bulvičiūtė III a II vieta Scan10007 D. Liutkevičienė
Ieva Radzevičiūtė IIIa III vieta Scan10003 D. Liutkevičienė
Vika Jaskevičiūtė IV b I vieta Scan1 D. Liutkevičienė
Eglė Galminaitė IV b II vieta Scan10008 D. Liutkevičienė
 Aistė Galinskaitė  IV b  III vieta Scan10004 D. Liutkevičienė 

 

Kalvarijos savivaldybės III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

(2018-01-10)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus III a I vieta 1 G. Guzavičienė
Ieva Radzevičiūtė III a III vieta 2 G. Guzavičienė

 

29 - oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-12-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas III b I vieta (siunčiamas į respublikinį etapą 20171222 A. Burinskas

 

 

 

 

2017 - 2018 m. m. archyvas

 

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-03-26)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Arijus Rugienius 4 b  III vieta 20190408

I. Karalienė

 

31 – osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-03-12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas IV b  II vieta SCAN0000

E. Kružikienė

Matas Burinskas IV b III vieta SCAN0001 E. Kružikienė

 

25 – osios Lietuvos 8 – 12 klasių mokinių dailės olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-03-04)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Viktorija Zarembaitė 8 c  III vieta SCAN0009

S. Raibikienė

Gabija Šimkutė I c III vieta SCAN0010 S. Raibkienė

 

29 – osios Lietuvos 10 – 12 klasių  mokinių istorijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas 

(2019-02-26)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Justina Galinytė IV b  I vieta Scan1

A. Babeckas

Gabrielė Kasparavičiūtė III b II vieta Scan10001 A. Babeckas
Ieva Radzevičiūtė IV a III vieta Scan10002 A. Babeckas

 

26 – osios Lietuvos 10 – 11 klasių  mokinių rusų kalbos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas 

(2019-02-12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Ramunė Miliauskaitė II b  I vieta Scan10001

D. Ramanauskienė

Gerarda Jocytė IV b III vieta Scan1 N. Šiupšinskienė

 

Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

(2019-02-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Ramunė Miliauskaitė II b  II vieta Scan10001

A. Karalius

Martynas Arbačiauskas IV b I vieta Scan1 A. Karalius

 

Lietuvos 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-01-24)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gerarda Jocytė II b  II vieta Scan1

A. Grigaitienė

Greta Burinskaitė III a I vieta Scan10001 A. Ulevičienė

 

 

Lietuvos mokinių 52-osios biologijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-01-18)

 

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gabija Šimkutė I c  I vieta Scan10002

R. Puzarienė

Fausta Šimilevičiūtė I a III vieta Scan10005  I. Naktinienė
Vilius Malinauskas II b I vieta Scan1  I. Naktinienė
Gerarda Jocytė II b III vieta Scan10006  I. Naktinienė
Greta Burinskaitė III a I vieta Scan10001  E. Kružikienė
Laurita Abramavičiūtė III a II vieta Scan10003  R. Puzarienė
Greta Bielytė III a III vieta Scan10007  R. Puzarienė
Laurita Balsytė IV a II vieta Scan10004  E. Kružikienė
Deimantė Bulvičiūtė IV a III vieta Scan10008  E. Kružikienė

 

Lietuvos mokinių 57 – osios chemijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas

(2019-01-11)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gerarda Jocytė II b  I vieta Scan10001

D. Jarašienė

Aivara Šitkauskaitė III b  I vieta Scan1 D. Jarašienė
Greta Burinskaitė III a II vieta Scan10002 D. Jarašienė

 

Kalvarijos savivaldybės 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

(2019-01-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mėta Sinkevičiūtė III b  I vieta Scan1

G. Guzavičienė

Laurita Abramavičiūtė III b II vieta Scan10001 G. Guzavičienė

 

 

Gimnazijos darbo laikas:

Pirmadienis - ketvirtadienis  8.00 - 17.00

Penktadienis         8.00 - 15.45

Pietų pertrauka   12.00 - 12.45

Raštinės tel. / faks. (8 ~ 343) 21 060

El. Paštas : kalvar@kalvarija.lm.lt

 Mus galite rasti

 

Administracijos kontaktai:

Direktorė

Dijana

Kavaliauskienė

Tel. (8 ~ 343) 21 516

El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja

ugdymui

Arūnė

Vaičiūnaitė-Levuškinienė

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja

ugdymui

Milda

Alesiutė

Tel. (8 ~ 343) 21 105

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoj ugdymui Rosita Stanevičienė

Tel. (8 ~ 343) 23 603

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus

pavaduotojas ūkio ir

bendriesiems klausimams

Edmundas

Razvickas

Tel (8 ~ 343) 21 518, (8~615) 42 425

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Inžinierius

kompiuterininkas

Aušvydas

Burinskas

Tel. (8 ~ 616) 75 459

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Inžinierius

kompiuterininkas

Tadas

Skroblas

Tel. (8~693) 13 556

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sekretorė-administratorė, archyvarė

Jovita Guzavičienė

Tel. (8 ~ 343) 21 060

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vyriausioji buhalterė

Eglė Kurapkienė

 

Tel. (8 ~ 343) 23 603

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Buhalterė

Rita Koskienė

 

Tel (8 ~ 343) 23 603

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Valgyklos vedėja

Danutė

Krištopaitienė

Tel (8 ~ 343) 21 100

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2019 metų finansinės ataskaitos

2019 metų I pusmečio finansinių ataskaitų rinkinys

2019 metų I ketvirčio finansinių ataskaitų rinkinys

 

2018 metų finansinės ataskaitos

2018 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinys

 

2018 metų 9 mėnesių finansinių ataskaitų rinkinys

 2018 metų I pusmečio finansinių ataskaitų rinkinys

2018 metų I ketvirčio ataskaitų rinkinys:

2017 metų finansinės ataskaitos

2017 metų finansinių ataskaitų rinkinys:

2017 metų III ketvirčio fInansinių ataskaitų rinkinys:

2017 metų II ketvirčio fInansinių ataskaitų rinkinys:

2017 metų I ketvirčio finansinių ataskaitų rinkinys:

2016 metų finansinių ataskaitų rinkinys:

2016 metų III ketvirčio finansinių ataskaitų rinkinys:

2016 metų II ketvirčio finansinių ataskaitų rinkinys:

  • Finansinės būklės ataskaita
  • Veiklos rezultatų ataskaita
  • Aiškinamasis raštas ir jo priedas

2016 metų I ketvirčio finansinių ataskaitų rinkinys:

2015 metų finansinės ataskaitos

2015 metų finansinių ataskaitų rinkinys:

2014 metų finansinės ataskaitos

2014 metų finansinių ataskaitų rinkinys:

Viešieji pirkimai

Naudinga informacija