Rugsėjo 21 d. I- III kl. mokinių grupė dalyvavo edukacinėje veikloje " Maistas gamtoje" Labanoro girioje.

Rugsėjo 25 d. 3 b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje "Paukščių žiedavimas" Ventės rage.

Rugsėjo 22-25d. antroji projekto stovykla Lietuvos- Lenkijos jaunimui  vyko  Kalvarijoje.

Rugsėjo 22 d. gimnazijos TUC (Tolerancijos ugdymo centro) ir MT (Mokinių tarybos) komanda organizavo kitokią istorijos, gimtojo krašto pažinimo pamoką, kuri buvo skirta paminėti Lietuvos žydų genocido dieną, lietuvių konferencijos 100 - metį, artėjantį valstybės 100 - metį. Pamokos metu mokiniai dalyvavo pažintiniame orientaciniame žygyje Kalvarijoje.

20170921

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje  Kalvarijos gimnazijai buvo perduotas geltonasis autobusas.

2017 m. gegužę pasirašyta sutartis, kuria patvirtinta apie Lietuvos Respublikos Kalvarijos savivaldybės ir Gudijos Respublikos Vitebsko srities bendradarbiavimą. Numatyta plėtoti socialinius, kultūrinius, ekonominius ryšius. Viena iš prioritetinių veiklų- jaunimo tarpkultūriniai mainai, tolerancijos puoselėjimas.