kvietimas page0001

SKELBIMASvisiems 1

Projektas sveikasjaunimas sveikabendruomenė

Jus02 16 1

Vasario 14-ąją vis iš naujo mokomės vertinti ir jausti savo istoriją. 2020 m. vasario 14 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje ugdymo grupėje „Šypsenėlė“ vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano gimtinė – Lietuva“.

Pradinių klasių IT kabinetas

Gimnazijoje jau nuo rugsėjo veikia gamtamokslinė laboratorija pradinių klasių mokiniams. Joje gausu mokymo priemonių, gautų dalyvaujant projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Mokinukai laboratorijoje gali ne tik stebėti, bet ir tirti, matuoti, sverti, konstruoti, atlikti nesudėtingus bandymus. Čia vyksta ne tik pamokos, bet ir metodiniai užsiėmimai savivaldybės pradinių klasių mokytojams.

pirma

Vasario 18 d. Kalvarijos lopšelyje - darželyje ,, Žilvitis“ vyko metodinis pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų pasitarimas.

pirma

Vasario 11 d. į gimnaziją sugužėjo nemažai svečių. Kalvarijos lopšelio – darželio ,,Žilvitis“, gimnazijos ir Jusevičių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus savo klasėse pasitiko gimnazijos ketvirtokai ir jų mokytojos.

Sv Valentinodiena Jus1

Šv. Valentino diena – meilės ir šilumos šventė, kurios metu savo mylimiesiems, draugams, artimiesiems ir pažįstamiems dovanojame gerą nuotaiką, meilės kupinus žvilgsnius, linkime mylėti ir būti mylimiems.

Vasario 12 d. įvyko Kalvarijos savivaldybės mokinių rusų kalbos olimpiada.

Laimėtoja tapo

Eva Inkin, II a klasės mokinė, - I vieta

Mokinę olimpiadai ruošė rusų kalbos mokytoja Nijolė Šiupšinskienė.